Ośrodek Leczenia Uzależnień
Bezpieczne przerywanie ciągu i odtruwanie organizmu zatrutego przez alkohol, narkotyki, leki i dopalacze... Jako jedyni przyjmujemy nietrzeźwych pacjentów, przez całą dobę!

Odtruwanie Organizmu

Detoksykacja, czyli proces oczyszczania organizmu z alkoholu, narkotyków, leków oraz toksycznych produktów ubocznych (detoks alkoholowy, detoks lekowy, detoks narkotykowy) powstających w trakcie przemiany tych substancji. Detoks w naszym ośrodku to bezpieczny sposób przerwania ciągu!

Już teraz możesz skontaktować się z nami i skorzystać z porad udzielanych przez naszych specjalistów od detoksykacji - zobacz dane kontaktowe. Przyjmujemy pacjentów całą dobę także w stanie nietrzeźwości. Bezpiecznie przerywamy ciąg i stawiamy na nogi!

To dzięki skutecznej detoksykacji organizm zatruty alkoholem, narkotykami czy też lekami jest w stanie na nowo zacząć funkcjonować, co sprawia, że zyskujesz siły, pozwalające nie tylko stawić czoła uzależnieniu, ale przede wszystkim znów cieszyć się trzeźwością. Wykwalifikowani lekarze oraz pielęgniarki z Ośrodka Terapii Uzależnień zatroszczą się o to, detoks organizmu przebiegł bezpiecznie i bezboleśnie. Odtrucia organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki czy też leki, przeprowadzamy tak, abyś w jak najmniejszym stopniu odczuwał jego negatywne skutki i w krótkim czasie odzyskał siły.

Musisz wiedzieć że samodzielne przerywanie ciągu stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla Twojego życia i zdrowia, nasi lekarze poprzez wykonanie wszelkich badań, zastosują farmakoterapię, która wyeliminuje wszelkie objawy zespołu abstynenckiego i zregenerują Twój organizm na poziomie komórkowym.

Skuteczna detoksykacja, indywidualnie dostosowana do potrzeb organizmu

Z racji, iż każda zażyta substancja, charakteryzuje się innym działaniem na organizm i każda osoba reaguje inaczej na daną substancję - cały proces oczyszczania organizmu jest indywidualnie dobierany do rodzaju substancji, czasu zażywania, oraz stanu zdrowia Pacjenta. Czas trwania detoksu jest również od tego zależny.

W naszym ośrodku, wyróżniamy następujące formy detoksykacji organizmu i przerywania ciągu, zależne od substancji psychoaktywnej:

Detoks to pierwszy krok w stronę zdrowia. Dlatego tak ważne jest, byś zaraz po niej miał dostęp do specjalistów, którzy zaopiekują się Tobą i podpowiedzą, jakie podjąć kroki by Twoje zwycięstwo nie poszło na marne. Pamiętaj, właściwy wybór formy i ścieżki terapii jest kluczowy dla całego procesu zdrowienia, dlatego najlepiej będzie, by w podejmowaniu decyzji doradził Ci doświadczony terapeuta uzależnień. Wiedz że, przejście każdego z wyznaczonych etapów terapii uzależnień - daje największe szanse na wygranie z nałogiem. Nie martw się porażką, cały proces leczenia zastał tak skonstruowany - by ryzyko porażki było jak najmniejsze!

Zadzwoń do nas, odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i doradzimy którą ścieżkę obrać by rozpocząć leczenie odwykowe - dane kontaktowe +

Tags: detoks, odtruwanie, detox, odtrucie, detoksykacja

Drukuj E-mail

to Leczenie Ciała, Umysłu i Duszy

Ośrodek Leczneia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICA, został utworzony w ranach Centrum Medycznego MEDICA i jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie - posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych. Jednym z naszych atutów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki któremu część oferowanych świadczeń jest refundowana. Więcej Informacji

Detoks Warszawa

Zapewniamy anonimowość, komfortowe warunki medyczne, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanych świadczeń odtruwania alkoholu.

Finansowanie Leczenia

System Ratalny MediRaty - ratalnie.com


Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia