Ośrodek Leczenia Uzależnień
Odtrucia Alkoholowe
Bezpieczne przerywanie ciągu alkoholowego i detoksykacja.
Przyjmujemy nietrzeźwych pacjentów, przez całą dobę!

Detoksykacja Poalkoholowa - Detoks po alkoholowy

Detoks po alkoholowy (detoks alkoholowy) to odtrucie organizmu po dłuższym okresie picia alkoholu. Jeśli twój bliski – pije nałogowo lub „ciągami” – z czasem może doprowadzić do tak dalece zaawansowanego zatrucia organizmu, że udzielenie mu pomocy w warunkach domowych stanie się niemożliwe. Samodzielne przerwanie ciągu może nieść zagrożenie dla zdrowia i życia, dlatego lepiej, aby bezpiecznym przerwaniem ciągu i detoksykacją  zajął się zespół medyczny naszego ośrodka. 

Po „ciągu” picia nagłe odstawienie alkoholu jest zagrożeniem dla zdrowia i życia. Jednocześnie sam „ciąg” stanowi równie poważne niebezpieczeństwo – stężenie toksyn w ciele może stać się śmiertelne. Dlatego organizm zatruty alkoholem trzeba oczyścić pod opieką specjalistów, za pomocą indywidualnie dobranej farmakoterapii na podstawie szczegółowych badań i wywiadu lekarskiego.

Odtruwanie po alkoholu - odtrucia alkoholowe, obejmują działania dwutorowe: regeneruje organizm poprzez uzupełnienie niedoborów płynów i elektrolitów, dostarcza choremu niezbędne witaminy oraz mikroelementy wypłukane przez alkohol. Łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego - lęk, drżenie, omamy, zaburzenia świadomości, bezsenność.

Równie istotna jest obecność psychologów, których rola staje się kluczowa. Alkoholizm to bowiem choroba ciała i duszy - a zatem dopiero połączenie odpowiednio dobranej, bezpiecznej farmakoterapii oraz wsparcia psychologicznego pozwala wzbudzić w chorym motywację i szczerą chęć do trzeźwienia.

Detoksykacja poalkoholowa w naszym ośrodku trwa do kilku dni, pod opieką najwyższej klasy specjalistów. Nasz zespół lekarski przy zastosowaniu nowoczesnej generacji leków uśmierzających przykre objawy zespołu abstynencyjnego, sprawia, że cały proces będzie możliwie jak najmniej bolesny, dzięki czemu odtrucie przebiega w sposób sprawny i mniej dolegliwy.

Z racji, iż ciągi alkoholowe i ich samodzielne przerywanie ciągu alkoholowego stanowią zagrożenie życia, jako jedyni przyjmujemy nietrzeźwych Pacjentów przez całą dobę. Na miejscu wykonujemy wszelkie badania - morfologiczne, ekg i wydolnościowe, na ich podstawie bezpiecznie przerywamy ciąg alkoholowy i odtruwamy organizm!

Pamiętaj, właściwy wybór formy i ścieżki terapii jest kluczowy dla całego procesu zdrowienia, dlatego najlepiej będzie, by w podejmowaniu decyzji doradził Ci doświadczony terapeuta uzależnień. Wiedz że, przejście każdego z wyznaczonych etapów terapii uzależnień - daje największe szanse na wygranie z nałogiem. Nie martw się porażką, cały proces leczenia zastał tak skonstruowany - by ryzyko porażki było jak najmniejsze!

Zadzwoń do nas, odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i doradzimy którą ścieżkę obrać by rozpocząć leczenie alkoholizmu - dane kontaktowe +

Tags: detoks, odtruwanie, detox, odtrucie, detoksykacja, alkohol, alkoholik, alkoholowy, detoks warszawa, detoks alkoholowy

Drukuj E-mail

to Leczenie Ciała, Umysłu i Duszy

Ośrodek Leczneia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICA, został utworzony w ranach Centrum Medycznego MEDICA i jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie - posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych. Jednym z naszych atutów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki któremu część oferowanych świadczeń jest refundowana. Więcej Informacji

Detoks Warszawa

Zapewniamy anonimowość, komfortowe warunki medyczne, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanych świadczeń odtruwania alkoholu.

Finansowanie Leczenia

System Ratalny MediRaty - ratalnie.com


Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia