Ośrodek Leczenia Uzależnień
Bezpieczna i bezbolesna detoksykacja polekowa.
Przyjmujemy pacjentów w każdym stanie!

Detoksykacja polekowa Odtruwanie po lekach

Detoksykacja polekowa pozwala po pierwsze odzyskać utracone w trakcie przyjmowania leków siły, po drugie – dzięki obecności psychologów - zmobilizować do dalszego leczenia. Jej cel jest zatem taki sam, jak w przypadku odtruwania z innych substancji - narkotyków bądź alkoholu: dać szansę pacjentowi na zdrowienie.

Czemu służy detoksykacja i dlaczego jest potrzebna? Po odstawieniu substancji psychoaktywnej pojawia się u pacjenta zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym może wystąpić szereg bolesnych i trudnych do zniesienia dla uzależnionego objawów. Jest to okres niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Dlatego tak ważnym jest przeprowadzanie go w profesjonalnych warunkach, pod opieką zespołu lekarzy i psychologów, nie w warunkach domowych.

Ośrodek Medica prowadzi detoksykację w warunkach szpitalnych. Podczas całego procesu pacjent znajduje się pod opieką lekarską, pielęgniarską i psychologiczną. Przed detoksykacją zostaje zaś gruntownie przebadany – w tym, przeprowadza się z nim szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem leku. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne - poza uzależnieniem - mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Odtruwanie po lekach to pierwszy krok w stronę zdrowia. Dlatego tak ważne jest, byś zaraz po niej miał dostęp do specjalistów, którzy zaopiekują się Tobą i podpowiedzą, jakie podjąć kroki by Twoje zwycięstwo nie poszło na marne. Zadzwoń do nas, porozmawiajmy o detoksykacji i dalszych krokach wyjścia z uzależnienia poprzez leczenie lekomanii... Kontakt z Oddziałem Detoksykacji

 

Osoby zainteresowane pełną ofertą Oddziału Detoksykacji zapraszamy na stronę jednostki medycznej Centrum Medyczne MEDICA:

 

Detoks Warszawa

 

Oferta Oddziału Detoksykacji dla urządzeń mobilnych:

Detoks Warszawa

Drukuj E-mail

to Leczenie Ciała, Umysłu i Duszy

Ośrodek Leczneia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICA, został utworzony w ranach Centrum Medycznego MEDICA i jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie - posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych. Jednym z naszych atutów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki któremu część oferowanych świadczeń jest refundowana. Więcej Informacji

Detoks Warszawa

Zapewniamy anonimowość, komfortowe warunki medyczne, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanych świadczeń odtruwania alkoholu.

Finansowanie Leczenia

System Ratalny MediRaty - ratalnie.com


Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia