Ośrodek Leczenia Uzależnień

Leczenie Alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu to proces leczenia i psychiki, i ciała. Zespół specjalistów naszego ośrodka, pomogą rozwiązać Twój problem. W każdej chwili możesz zwrócić się o pomoc. A indywidualny program leczenia uzależnień doprowadzi do tego, że nie tylko uwolnisz się od potrzeby picia alkoholu, ale zaczniesz żyć na nowo, często lepiej i owocniej niż kiedykolwiek do tej pory.

Jak leczymy alkoholizm? Zapewniamy pacjentowi specjalistów którzy motywują, leczą choroby toważyszce, i przeprowadzają terapię aż do całkowitego rozwiązania problemu. Nałóg jakim jest uzależnienie od alkoholu, to poważne zaburzenie, które można i należy leczyć, gdyż w wielu wypadkach prowadzi do śmierci. W ośrodku czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, która od wielu lat pomaga osobą uzależnionym. Wiemy, jak dużo zależy od naszej pracy, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i superwizjach. Ponadto do najwyższej jakości usług, zobowiązuje nas kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, oraz wpis do Rejestru Placówek Medycznych.

Każdy pacjent otrzyma u nas pomoc i wsparcie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Nasi terapeuci swoją wiedzą i doświadczeniem służą nie tylko pacjentom, ale również ich rodzinom i bliskim - organizujemy terapię dla osób współuzależnionych i Dorosłych Dzieci Alkoholików. W czasie pobytu w naszym ośrodku pacjenci są pod stałą opieką lekarską i pielęgniarską. Każdy z nich jest dokładnie diagnozowany pod względem chorób wynikających z uzależnienia. Wykonywane są wszelkie niezbędne badania laboratoryjne, EKG, badania wydolności podstawowych układów i narządów oraz wiele innych wynikających ze specyfiki problemu. 

Uzależnienie od alkoholu ma też podłoże psychiczne, często bywa że chorobą towarzyszącą uzależnieniu jest problem natury psychiatrycznej. Dlatego zapewniamy opiekę lekarzy psychiatrów.

Aby ułatwić proces leczenia uzależnień gwarantujemy pełną dyskrecję. Położenie ośrodka pozwala na leczenie odwykowe w kameralnych warunkach, z dala od zgiełku i hałasu oraz problemów dnia codziennego. Do dyspozycji oddajemy pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami, salę rekreacyjną, siłownię, saunę, sale do terapeutyczne i gabinety lekarskie.

Każdy z naszych pacjentów po zakończeniu terapii otrzymuje dalsze zalecenia terapeutyczne. Zapewniamy kontynuację leczenia w trybie ambulatoryjnym - program zapobiegania nawrotom choroby, oraz konsultacje z terapeutami i lekarzami.

Kroki leczenia alkoholizmu:

1 Detoks Alkoholowy 

 

2 Terapia

 

3 Zapobieganie Nawrotów

detoksykacja
 
 

Pamiętaj, właściwy wybór formy i ścieżki terapii jest kluczowy dla całego procesu zdrowienia, dlatego najlepiej będzie, by w podejmowaniu decyzji doradził Ci doświadczony terapeuta uzależnień. Wiedz że, przejście każdego z wyznaczonych etapów terapii uzależnień - daje największe szanse na wygranie z nałogiem. Nie martw się porażką, cały porces leczenia został tak skonstruowany - by ryzyko porażki było jak najmniejsze!

Zadzwoń do nas, odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i doradzimy którą ścieżkę obrać by rozpocząć leczenie odwykowe - dane kontaktowe +

Tags: alkohol, alkoholik, alkoholizm, choroba alkoholowa, leczenie alkoholika, terapia alkoholika

Drukuj E-mail

to Leczenie Ciała, Umysłu i Duszy

Ośrodek Leczneia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICA, został utworzony w ranach Centrum Medycznego MEDICA i jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie - posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych. Jednym z naszych atutów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki któremu część oferowanych świadczeń jest refundowana. Więcej Informacji

Detoks Warszawa

Zapewniamy anonimowość, komfortowe warunki medyczne, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanych świadczeń odtruwania alkoholu.

Finansowanie Leczenia

System Ratalny MediRaty - ratalnie.com


Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia