Ośrodek Leczenia Uzależnień
To tutaj rozpoczniesz nowe trzeźwe życie! Nasz ośrodek to idealne miejsce do podjęcia leczenia odwykowego. Dajemy szansę by pokonać uzależnienie... reszta zależy od Ciebie!

Ośrodek MEDICA

Jesteśmy ośrodkiem ukierunkowanym na leczenie uzależnień od substancji psychoaktywnych takich jak alkohol, narkotyki, leki, dopalacze, benzodiazepiny. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą składającą się ze specjalistów takich jak terapeuta uzależnień, psycholog, psychiatra, jak i lekarzy-toksykologów.

Tajemnicą naszego sukcesu jest kompleksowe leczenie uzależnień oparte na dogłębnej diagnozie przyczyn schorzenia - leczeniu chorób towarzyszących.

Ośrodek Terapii Uzależnień MEDICA, powołany został w ramach Centrum Medycznego MEDICA będąc tym samym jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie, posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych pod numerem - 000000166508 (sprawdź Rejestr Podmiotów Medycznych).

Część naszych usług świadczymy w ramach kontraktu z NFZ oraz kontraktów z Miastem i Gminą Piaseczno.

Oferowana przez nasz ośrodek terapia uzależnień jest zgodna z wytycznymi Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, mamy przyjemność oferować dedykowany program świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, życia w trzeźwości.

Ośrodek terapii mieści się na cichych i ustronnych peryferiach Piaseczna koło Warszawą. Pracą wielu ludzi stworzyliśmy i rozbudowujemy, idealne miejsce ro rozpoczęcia leczenia odwykowego. Nasz ośrodek poprzez otoczenie budynku pięknym ogrodem, tworzy oazę spokoju i dyskrecji, umożliwiając naszym pacjentom wyciszenie i odpoczynek. Do dyspozycji pacjentów oddajemy komfortowo urządzone pokoje jedno i dwuosobowe wraz z łazienkami. Salon z kominkiem i nowoczesnym systemem audio-wizualnym. Ponadto w budynku ulokowaliśmy - siłownię i saunę.

Funkcjonalna sala terapeutyczna oraz gabinety lekarskie i zabiegowe, zapewniają intymną i przyjazną atmosferę, pomagającą otworzyć się przed specjalistą na swe problemy zdrowotne i terapeutyczne. W ramach pobytu, nasi pacjenci mają zapewnione pełne wyżywienie w postaci - śniadań, obiadów i kolacji. Posiłki są przygotowywane przez kucharki w naszym ośrodku.

Już teraz skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak wygląda skuteczne leczenie uzależnień w naszym ośrodku - zobacz Dane Kontaktowe.

Drukuj E-mail

to Leczenie Ciała, Umysłu i Duszy

Ośrodek Leczneia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICA, został utworzony w ranach Centrum Medycznego MEDICA i jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie - posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych. Jednym z naszych atutów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki któremu część oferowanych świadczeń jest refundowana. Więcej Informacji

Detoks Warszawa

Zapewniamy anonimowość, komfortowe warunki medyczne, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanych świadczeń odtruwania alkoholu.

Finansowanie Leczenia

System Ratalny MediRaty - ratalnie.com


Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia