Ośrodek Leczenia Uzależnień
To tutaj rozpoczniesz nowe trzeźwe życie! Nasz ośrodek to idealne miejsce do podjęcia leczenia odwykowego. Dajemy szansę by pokonać uzależnienie... reszta zależy od Ciebie!

Finansowanie Leczenia Uzależnień

Marzysz o wyjściu z nałogu lub bliska Ci osoba cierpi z powodu uzależnienia, a przeszkodą na drodze do Trzeźwego i Szczęśliwego życia jest koszt detoksykacji i terapii uzależnień - pragniemy Cię poinformować iż istnieje możliwość rozłożenia kosztów leczenia na dogodne raty dostosowane do Twoich możliwości finansowych.

Jako jedyny ośrodek leczenia uzależnień w Polsce oferujemy nasze usługi w systemie ratalnym, dzięki współpracy z firmą Ratalnie.com - system MediRaty. Wystarczy że podczas naszej rozmowy telefonicznej pozostawisz nam swoje Imię i Nazwisko oraz numer telefonu a specjalista firmy Ratalnie.com oddzwoni do ciebie i zaproponuje dogodne finansowanie.

MediRaty to pierwszy w Polsce produkt finansowy skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki zakres finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki finansowania sprawiają, że MediRaty są idealną odpowiedzią na potrzeby Pacjentów w kwestii płatności ratalnych. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.

Finansowanie Leczenia Uzależńień
Kontakt z Ośrodkiem MEDICA
Kontakt z MediRaty

Drukuj E-mail

to Leczenie Ciała, Umysłu i Duszy

Ośrodek Leczneia Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDICA, został utworzony w ranach Centrum Medycznego MEDICA i jest jednym z nielicznych ośrodków leczenia uzależnień działającym legalnie - posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych. Jednym z naszych atutów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki któremu część oferowanych świadczeń jest refundowana. Więcej Informacji

Detoks Warszawa

Zapewniamy anonimowość, komfortowe warunki medyczne, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanych świadczeń odtruwania alkoholu.

Finansowanie Leczenia

System Ratalny MediRaty - ratalnie.com


Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia